Teorie velkého třesku: Kaley Cuoco odhalila, proč v původním pilotu nehrála Penny

Teorie velkého třesku: Kaley Cuoco odhalila, proč v původním pilotu nehrála Penny | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Původní koncept seriálu Teorie velkého třesku neodpovídal tomu, jak jej známe dnes. Proč v něm nebyla Kaley Cuoco? Herečka promluvila.

Pokud jste skalními fanoušky Teorie velkého třesku a sledujete náš web, jistě víte, že původní pilot byl v roce 2006 natočen bez Kaley Cuoco a dokonce i bez postavy Penny! Původní představa o hlavním ženském charakteru zahrnovala mnohem drsnější náturu. Postava se jmenovala Katie a v pilotu si ji zahrála herečka Amanda Walsh, kterou můžete znát ze seriálů jako Grimm nebo Smallville. Na konkurz se hlásila i Kaley, tvůrci ji však nevzali. 

"Na poprvé jsem roli Katie nedostala. Byla jsem příliš mladá, což nesmírně ráda říkám, protože teď už to o sobě říkat nemůžu. Pak, o rok později, se ke mně dostalo, že ten casting dělají znovu a přivedli mě zpátky," zavzpomínala herečka.

Teorie velkého třesku: 7 věcí, které by se ve 12. řadě měly vyřešit
 

Výkonný producent Bill Prady s radostí uvedl, že druhá verze se jim skutečně povedla: "Trojúhelník mezi Penny, Leonardem a Sheldonem v pilotu je víc než jen romance. Je jádrem celého seriálu. Máte Leonarda a dvě síly, které na něj tlačí. Sheldon, který ho vytlačuje z normálního světa a Penny, která ho v podstatě vtahuje zpátky. A ona je neodolatelná síla," uvedl.

Finále 12. série a vůbec celého seriálu se fanoušci dočkají 16. května. V galerii si prohlédněte celou sérii zákulisních fotek s Kaley Couco z natáčení Teorie velkého třesku.

Zdroj: DigitalSpy

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Pavel | 21.03.2019 07:17
To je nějak divně napsané! Píše se že "původní pilot byl v roce 2006 natočen bez Kaley Cuoco a dokonce i bez postavy Penny" a o pár řádek níže se píše: " Trojúhelník mezi Penny, Leonardem a Sheldonem v pilotu je víc než jen romance". To nedává smysl. Tak je pilot bez Penny nebo s Penny?!? A ta druhá verze je co? Druhá verze pilotního seriálu? Takže Teorie má dva piloty? Chtělo by to víc vysvětlit, než člének pustíte do světla.
Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu