Interrogation: Představitel Kingpina se objeví v seriálu s inovativní strukturou

Vincent D’Onofrio bude hrát v nové kriminální sérii.

Vincent D’Onofrio si získal srdce fandů díky roli Kingpina v seriálu Daredevil. Jak ale víme, tenhle komiksový projekt je minimálně na nějakou dobu u ledu, protože ho Netflix zrušil a Marvel nesmí postavy z Daredevila minimálně několik měsíců použít. 

Nicméně, herce se seriáloví fandové přece jen dočkají, ovšem bude to v kriminální podívané Interrogation, kterou připravuje streamovací odnož stanice CBS nazvaná CBS All Access

Vincent ztvární policistu spadajícího pod oddělení vnitřních záležitostí a půjde o roli vedlejší, ale důležitou. D’Onofrio se přidá k hercům jako jsou Kyle Gallner, Peter Sarsgaard, Kodi Smit-McPhee, David Strathairn nebo Frank Whaley. Tvůrci seriálu jsou pak Anders Weidemann a John Mankiewicz.

Zápletka je inspirována skutečnými událostmi, konkrétně se zaměřuje na mladého muže v podání Kylea Gallnera, který je odsouzen na doživotí za vraždu své matky a dvě desítky let se snaží dokázat, že je nevinný.

Každá epizoda bude mít formu výslechu, kdy scénář bude čerpat z reálných policejních spisů a divák by měl na dění nahlížet skrze "oči" vyšetřujících policistů.

Tím pádem je možné prvních devět epizod sledovat v libovolném pořadí a měly by vyjít najednou, poslední desátá by se měla objevit později. Konkrétní datum premiéry ale zatím stanoveno nebylo.

Zdroj: Deadline

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu