Linka: Minisérie od Primy láká na hvězdné obsazení

Linka: Minisérie od Primy láká na hvězdné obsazení | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 5 obrázků
Nový český seriálový titul plný hvězd, ze kterého může vzejít naprosto cokoliv.

Stanice Prima chystá na 17. 6. uvedení čtyřdílné minisérie Linka. Jak název napovídá, minisérie bude sledovat pracovníky tísňové linky a výjezdy za jednotlivými případy. Nevíme nakolik se Prima inspirovala úspěšným dánským snímkem Tísňové volání z loňského roku, avšak fikce bude v tomto seriálovém počinu mnohem zřetelnější než v dánském celovečeráku.

Parta z penzionu: Prima uvede novou podobu Partičky od 9. 5.
 

Linka bude sázet především na vypjaté dramatické okamžiky, a ne na realistický pohled na věc, jak sama uvedla ředitelka výroby TV Prima Lucia Kršáková: „Věříme, že seriál Linka se stane u diváků stejně oblíbeným, jako seriál Modrý kód. Jsme rádi za plné nasazení všech, kdo se na přípravě seriálu podílejí. S ohledem na dramatizaci jednotlivých případů je jasné, že se realita na dispečinku jakékoliv tísňové linky od fikce, kterou v rámci seriálu nabízíme, liší.

Režii všech čtyř epizod má na starosti rutinér Jiří Chlumský, který pro Primu natočil seriály Tátové na tahu, Inspektor Max či Ohnivé kuře, ve spolupráci s Martinem Koppem (Bajkeři). Hlavní postavy v seriálu ztvární Ivana Chýlková, Ondřej Brzobohatý, Martin Hoffmann, Martin Finger či Vladimír Kratina. S nadšením se o své roli vyjádřila Ivana Chýlková takto: „V seriálu Linka ztvárňuji nejen roli policistky pracující na dispečinku tísňové linky, ale také manželku a matku. Moje role je de facto psaná životem. Není to hlavní úloha, ale je podstatná pro fungování všeho. Linky i rodiny. Takové role se hrají velmi krásně, a i když jsou na první pohled nedůležité, jsou v životě stěžejní.

Děj minisérie bude nahlížet jak na jednotlivé případy, tak na pohnuté osudy hlavních hrdinů. Každý díl bude obsahovat několik menších výjezdů a dva velké uzavřené případy. Žádnou upoutávku zatím Prima nezveřejnila. V galerii si můžete prohlédnout první promo fotografie.

Zdroj: iPrima

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu