Mrs. America - Proti rovnoprávnosti žen bude v minisérii bojovat i Elizabeth Banks

Mrs. America - Proti rovnoprávnosti žen bude v minisérii bojovat i Elizabeth Banks | Fandíme seriálům
Režisérka Charlieho andílků nebude fandit feministkám.

Plánovaná minisérie Mrs. America, která se zaměřuje na boj za rovnoprávnost žen, v poslední době nabírá velmi působivé obsazení. Není to tak dlouho, co bylo oznámeno, že se dočkáme Cate Blanchett nebo Sarah Paulson a nyní vyšlo najevo, že se k nim přidá také Elizabeth Banks.

Ta působí nejen jako herečka (Hunger Games), ale také jako režisérka. Dohlédla například na druhý díl Ladíme, který uspěl finančně i u diváků a aktuálně pracuje na nové verzi Charlieho andílků.

A právě Charlieho andílci byli už ve své seriálové podobě poměrně feministickou záležitostí, protože ukazovali, že hlavní hrdinky nepotřebují statného muže, který by je zachránil. 

Paradoxně Elizabeth ztvární v sérii Mrs. America ženu jménem Jill Ruckelshaus, což byla význačná členka Republikánské strany a intenzivně se zapojovala do boje proti schválení zákona posilujícího rovnoprávnost pohlaví.

Devítidílná minisérie, která bude k vidění na stanici FX, se začne natáčet ještě tento rok, ale zatím není jasné, kdy se dostane na obrazovky. Nicméně se ví, že tvůrkyní seriálu je Dahvi Waller a první dvě epizody budou režírovat Anna Boden a Ryan Fleck, tedy režiséři první ženské marvelovky - Captain Marvel.

Zdroj: THR

 

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu