Free Meek Mill: Trailer na dokumentární sérii o boji rappera proti justici, jenž produkoval Jay-Z

Amazon nabídne sérii zaměřující se na pochroumaný soudní systém v USA.

V poslední době slaví velké úspěchy projekty, které se věnují soudním sporům. Řeč je jak o hraných, tak dokumentárních sériích. 

A právě do druhé skupiny spadá projekt nazvaný Free Meek Mill, který nabídne streamovací služba Amazon Prime Video

V centru dění je rapper Robert Rihmeek Williams známý také jako Meek Mill. Ten byl v listopadu roku 2017 odsouzen ke 2,5 roku vězení za nebezpečnou jízdu na svém kole. To sice nezní jako něco, za co by měl někdo putovat za mříže, ale Meek měl byl v podmínce a tak ho soudce poslal do vězení. 

Když byl rapper v roce 2018 propuštěn, pomohl zaločit organizaci REFORM Alliance, jejímž cílem je zamezit nespravedlnosti ze strany soudů a policie v USA.

Samozřejmě tento soudní případ vyvolal kontroverzi. Na jednu stranu není Meek žádný svatoušek, na tu druhou mnozí lidé věří, že ve vězení skončit neměl. A to i přes fakt, že v roce 2017 porušil podmínku dvakrát, nejdříve se účastnil rvačky na letišti a pak tu byla ona zmíněná jízda na kole. V obou případech bylo obvinění staženo, nicméně soudce považoval za porušení podmínky už samotné zatčení, což je podle mnohých nepřijatelné.

Pokud chcete o tom, co se dělo a děje zjistit víc, tak právě pro vás je určena tahle pětidílná dokumentární série, která bude mít premiéru 9. srpna. Jen pro zajímavost, na její produkci se podílel i Jay-Z.

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu