Small Axe: John Boyega a Letitia Wright pod oscarovým dohledem

Small Axe: John Boyega a Letitia Wright pod oscarovým dohledem | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Dvojice talentovaných herců se vrátí do své rodné Anglie, aby prozkoumala kořeny svého původu pod dohledem oscarového autora snímku 12 let v řetězech.

Po stopách svých předků se vydává trojice talentovaných černošských. Steve McQueen platí za jednoho z nejzajímavějších režisérů současnosti. Britský držitel Oscara za snímek 12 let v Řetězech se nyní poprvé pouští do televizního projektu. Připravovaná minisérie se bude odehrávat od konce 60. až do začátku 80. let uvnitř černošské komunity v Londýně.

Natáčení šestidílného seriálu už je v hlavní britské metropoli v plném proudu. Podle McQueena by se měla hlavní dějová osa točit kolem 5 různorodých příběhů. Název seriálu Small Axe pochází z jamajského přísloví: "Za předpokladu, že jsi velký strom. My jsme malá sekera". Rčení odkazuje k myšlence, že i malý hlas odporu může pohnout v nepřehledné době světem. Do hlavních rolí si režísér vybral opravdu lákavé obsazení. Hlavní ženskou roli dostala vycházející hvězda Letitia Wright (Black Panther). Jejím partnerem bude John Boyega (nová trilogie Star Wars). Premiéru lze očekávat na stanici BBC někdy v průběhu příštího roku.

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu