American Horror Story 9: Jedna z hlavních hvězd bude skoro úplně chybět

Zobrazit další 4 obrázky
V blížící se nové řadě bude úplně chybět Evans Peters a další stálice se ukáže jen okrajově.

Chystaná devátá řada American Horror Story s podtitulem 1984 bude první, ve které bude chybět herec Evan Peters. Ten byl dosud k vidění ve všech sériích, ale v této ne. A bylo oznámeno, že výrazně méně si užijeme i další hlavní tváře seriálu.

Druhou hvězdou, která se ukázala ve všech dosavadních řadách American Horror Story je Sarah Paulson a obvykle (s výjimkou první řady) měla výraznou roli. To ale v případě 1984 neplatí. Bylo sice oznámeno, že se Sarah dočkáme, ale bude mít jen minimum prostoru. Zřejmě to tedy bude podobné jako v případě Jessicy Lange, která byla jedním z hlavních tahounů American Horror Story, ale v pozdějších řadách buďto chyběla úplně nebo šlo spíše o cameo výstupy.

V minulosti bylo prozrazeno také to, že se nevrátí Billy Eichner, naopak byl potvrzen návrat Emmy Roberts a nováčkem v obsazení bude olympijský medailista Gus Kenworthy

Pokud jde o další členy obsazení, tak se neví, které další čerstvé nebo staré známé tváře uvidíme, stejně tak není známo příliš detailů o příběhu. Premiéra je naplánována na 18. září s tím, že už teď je jasné, že se dočkáme i desáté řady, protože ta byla schválena v roce 2018.

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu