The Magicians: První Sneak peak z 5. řady

Zobrazit dalších 7 obrázků
Fantasy seriál nabídne nevšední setkání.

V rámci Comic-Conového řádění byl uveřejněn čtyř minutový sneak peak z nadcházející řady The Magicians (V zajetý kouzel), kde se praseti podobné stvoření z jiného světa vloupe do domu Julie Wicker, jedné z hrdinek, a následně vysvětlí, že hledá Quentina Coldwatera, protože jedině on mu může pomoci předejít apokalypse. Čarodějka, která jeho návštěvu zpočátku pokládá za znamení, mu rychle vysvětlí, že Quentin zemřel a nabídne mu alespoň svou pomoc. Tu však stvoření odmítne, protože, jak se ukáže, hledá ryze mužského hrdinu, protože v jeho světě jsou ženy uznávány nejspíš jen pro svou krásu a šerm než pro případné hrdinské činy.

Natáčení 5. řady je v plném proudu a s premiérou se plánuje na leden 2020.

 

The Magicians je fantasy seriál běžící na stanici Syfy od roku 2015 a vypráví o několika kouzelnících, kteří navštěvují tajnou školu čarodějů kdesi v New Yorku. Hlavním hrdinou je Quentin Coldwater, který se o této záhadné škole právě dozvěděl. Stává se jejím studentem, aby se mohl postavit magickému tajemnu, které je pro obyčejné smrtelníky smrtelné.

Hrají: Jason Ralph, Stella Maeve, Olivia Taylor Dudley, Hale Appleman, Arjun Gupta, Summer Bishil, Rick Worthy, Jade Tailor, Brittany Curran and Trevor Einhorn a další.

 

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu