Magic: The Gathering: Bratři Russoovi by rádi připravili hraný seriál

Magic: The Gathering: Bratři Russoovi by rádi připravili hraný seriál | Fandíme seriálům
Zobrazit další 3 obrázky
Režiséři veleúspěšných třetích a čtvrtých Avengers by moc rádi vytvořili epický hraný fantasy seriál inspirovaný legendární karetní hrou.

Bratři Joe a Anthony Russoovi (Avengers: Endgame) se na letošním Comic-Conu pořádně rozjeli. Kromě spousty zajímavostí o posledních Avengers se totiž na svém panelu mluvili také z velké části o své produkční společnosti AGBO a o několika budoucích projektech, které připravují. Ukázali například nový trailer na film 21 Bridges nebo představili snímek Electric State. Režiséři ale také promluvili o animovaném seriálu Magic: The Gathering, který právě vzniká pod hlavičkou Netflixu a který oba produkují.

Mluvili hlavně o své lásce k legendární fantasy karetní hře stejného jména, na které je seriál založený. Hru, se kterou vyrostli, prý milují doteď a jsou nadšení, že podle ní mohou vyprávět všemožné příběhy. A těch mají očividně v hlavě celou řadu. Kromě už vznikajícího animáku by totiž rádi vytvořili i hraný spin-off a celý fantastický svět Magic: The Gathering ještě více rozšířili. Stále jde samozřejmě jen o jejich tužbu a ne o reálně vznikající projekt, s tolika filmovými úspěchy za zády je však možnost hraného seriálu z jejich produkce skutečně reálná.

Zdroje: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu