Cizinka: Pátá řada populární fantasy romance dostala datum premiéry

Zobrazit dalších 8 obrázků
Pátá řada úspěšného historizujícího seriálu Outlander se aktuálně natáčí ve Skotsku.

Seriál Outlander/Cizinka na motivy knih od Diany Gabaldon si za dobu své existence získal slušné množství fanoušků a to díky zábavné kombinaci fantasy motivů, historických prvků a sympatického obsazení. Pro stanici Starz se tak jedná o slušný hit a televize věří, že zájem jen tak neopadne, protože v minulosti dala zelenou páté a rovnou i šesté řadě.

Pátá se aktuálně natáčí ve Skotsku a bylo oznámeno to, kdy dorazí na obrazovky. Bude to 16. února 2020. Poměrně dlouhé čekání fandů (čtvrtá řada skončila v lednu tohoto roku) tak bude konečně u konce. 

Pokud jde o detaily o příběhu, tak se zatím musíme spokojit s následujícími informacemi:

"Fraserovi musejí bojovat za svou rodinu a domov, který si vytvořili ve Fraser´s Ridge. Jamie je nucen nalézt cestu, jak ochránit to, co v Americe vytvořil a bránit ty, kteří spoléhají na to, že bude jejich vůdcem a ochráncem - navíc musí skrývat svůj osobní vztah s Murtaghem Fitzgibbonsem, mužem, kterého má na rozkaz guvernéra Williama Tryona najít a zabít. Claire Fraser musí použít své znalosti moderní medicíny a předvídat to, co přijde, aby její rodina nebyla opět rozdělena."

Opět nás tedy čeká mix romantiky, přátelství, zrady na pozadí zajímavých historických reálií. Všechny dosavadních řady se podle recenzentů povedly, tak snad to tvůrcům vyjde i tentokrát, udržet kvalitu pět řad, to není úplně snadné.

Zdroj: Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu