Cizinka: Trailer k 5. sezóně odhaluje nové americké dobrodružství

Zobrazit další 4 obrázky
Pátá řada historické fantasy romance má premiéru naplánovanou na únor příštího roku.

Fantasy romance Outlander/Cizinka si vybudovala velmi slušnou fanouškovskou základnu, takže není překvapením, že stanice Starz dala zelenou nejen páté, ale rovnou i šesté řadě. Pátá bude mít premiéru 16. 2. 2020 a opět můžeme očekávat podívanou plnou lásky, zvratů a boje o rodinu a přátelství. Představitelka Claire herečka Caitriona Balfe se na víkendovém Comic-Conu v New Yorku nechala slyšet: 

"Je skvělé mít možnost hrát součást vztahu, který roste a roste a prohlubuje se a prohlubuje. A domnívám se, že důkaz toho [jak vztah stále sílí] uvidíte v této řadě. Je to o čase a lásce, kterou k sobě navzájem mají, neustále to roste. A víte, nenapadlo vás, že bude silnější než v první řadě, ale opravdu je. Tím chci říct, jsou tu pro sebe, ať už se děje cokoliv. Podporují se i v opravdu těžké době. Je o tom, jak dobře se znají, jak dobře vědí o tom, co se odehrává uvnitř toho druhého. Skutečně si myslím, že je to krásné."

Soudě podle dostupných materiálů bude pátá řada znovu zasazena do koloniální Ameriky s tím, že Claire bude využívat své znalosti moderní medicíny, aby pomáhala ostatním, ale faktem je, že to může ohrozit ji samotnou. To potvrzuje i trailer, který šikovně kombinuje akční a dramatické momenty, s chvilkami plných emocí a lásky. Prostě a jednoduše klasický mix ingrediencí, který fungoval v předchozích řadách a zdá se, že by měl fungovat i teď. 

Kromě traileru si v galerii můžete prohlédnout také fotografie z páté řady.

Zdroj: Variety

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu