The Outsider: HBO láká na adaptaci románu Stephena Kinga prvním teaserem

The Outsider: HBO láká na adaptaci románu Stephena Kinga prvním teaserem | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Hororová kriminální novinka s Benem Mendelsohnem a Jasonem Batemanem v první upoutávce.

Hororový román The Outsider od Stephena Kinga vyšel v květnu loňského roku. Stanice HBO s adaptací dlouho neotálela a již 12. 1. 2020 uvede seriálovou verzi chváleného románu. Desetidílná minisérie se opírá nejen o kvalitní předlohu, ale i o solidní herecké obsazení a tvůrčí zázemí. Níže se můžete podívat na dvouminutový teaser nešetřící tajemnými a znepokojivými výjevy.

Jeho temné esence: Plnohodnotný trailer plný magie, vzducholodí a bojových ledních medvědů
 

Synopse knižní předlohy zní: „Když je v městském parku zavražděn jedenáctiletý chlapec, spolehliví očití svědci bez váhání označí za viníka oblíbeného trenéra Terryho Maitlanda (Jason Bateman). Důkazy DNA a otisky prstů potvrzují, že zločin byl spáchán tímto rodinou milovaným mužem. Detektiv Ralph Anderson (Ben Mendelsohn), jehož syna Maitland také kdysi trénoval, otřesen brutálním způsobem zabití, dává příkaz podezřelého veřejně zatknout. Avšak Maitland má alibi. A další pátrání potvrzuje, že ten den byl skutečně jinde. Anderson a okresní prokurátor sledují stopy, vyšetřování se přesouvá z Ohia do Texasu, kde se začínají objevovat děsivé odpovědi. Stephen King opět předvádí své mistrovství a graduje příběh do téměř nesnesitelného napětí. Terry Maitland vypadá jako fajn chlapík a člověk přece nemůže být na dvou místech najednou. Nebo snad může?

Kromě momentálně nejobsazovanějšího herce záporných rolí, Bena Mendelsohna, a držitele Zlatého glóbu Jasona Batemana, v minisérii uvidíme Cynthii Erivo (Zlý časy v El Royale), Billa Campa (Joker), Mare Winningham (Aféra), Paddyho Considina (U Konce světa), Yula Vázqueze (Bloodline) a Marca Menchaca (Ozark). První dvě epizody zrežíruje Jason Batemanem a několik dalších dílů natočí Andrew Bernstein (Ozark). Scénář napsal Richard Price (The Wire - Špína Baltimoru, Jedna noc).

Zdroj: ComingSoon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

132
1
4
1

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu