Dare Me: Další drsný pohled do života teenagerů dělá z roztleskávaček bojovníky. Trailer stylem odkazuje ke kontroverzní Euforii

Dare Me: Další drsný pohled do života teenagerů dělá z roztleskávaček bojovníky. Trailer stylem odkazuje ke kontroverzní Euforii | Fandíme seriálům
USA Network
Zobrazit další 4 obrázky
Upoutávka dává jasně vědět, že tohle nebude další typické středoškolské drama.

Už dávno středoškolské seriály neprezentují teenagery jen jako neškodné bytosti, které prožívají své první cudné lásky a jejich největším problémem je, že dostaly dvojku z dějepisu. V oblibě jsou série, které jsou drsné, kontroverzí a nebojí se provokace. 

Euforie: Druhá řada dekadentního seriálu potvrzena
 

A mezi ty se určitě zařadí i projekt stanice USA Network nazvaný Dare Me. Ten nás vezme do světa roztleskávaček, což nezní kdovíjak rázně, ale omyl, mezi dámami v krátkých sukýnkách vládne velká rivalita a není tak divu, že se nakonec situace zvrtne a to velmi nepříjemně. 

Seriál je popisován jako mix mezi filmy Klub rváčů a Smrtící atrakce a soudě podle traileru to není daleko od pravdy. Atmosféra je intenzivní a mrazivá a zaryje se vám pod kůži, záběry působí zvláštním syrovým a surovým stylem a těšit se můžeme na některé velmi svérázné postavy. Svým nádechem pak upoutávka také trochu připomíná kontroverzní sérii Euforie stanice HBO.

Seriál se inspiroval u knižního bestselleru Megan Abbott a premiéry se dočkáme 29. 12. 2019.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu