The Illuminatus!: Série inspirovaná populárními knihami nás zavede do světa konspirací

The Illuminatus!: Série inspirovaná populárními knihami nás zavede do světa konspirací | Fandíme seriálům
Produkční společnost stojící za seriálovými hity jako Expanse či Zaklínač natočí "konspirační" novinku na motivy známých knih.

Knižní trilogie The Illuminatus! ze sedmdesátých let minulého století se dočká seriálové adaptace. Připravuje ji produkční společnost Hivemind stojící za známými seriály jako třeba sci-fi The Expanse či novým fantasy Zaklínač. Na adaptaci knižní série, kterou napsali spisovatelé Robert Anton Wilson a Robert Shea, bude pracovat režisér a scenárista Brian Taylor. Ten je nejvíce známý coby spoluautor akčního filmu Zastav a nepřežiješ. O jeho novém připravovaném seriálovém projektu jako první informoval web Deadline.

Příběh se má točit okolo reportéra George Dorna. Ten se po bombovém útoku na novinové vydavatelství na Manhattanu začne zabývat znepokojivou konspirací, na níž se v měsících před výbuchem zaměřoval jeho editor. Při odkrývání pravdy narazí George na vševědoucí tajné společenství spojující všechny možné i nemožné konspirační teorie, od atentátu na Kennedyho přes mimozemšťany a prastaré bohy až po pravdu o Novém světovém řádu. Brzy mu dojde, že se ocitl uprostřed žhavého konfliktu mezi dvěma tajemnými skupinami. Na jedné straně stojí Discordiani, banda guerillových bojovníků a milovníků chaosu, které vede moderní pirát Hagbard Celine. Na druhé straně barikády proti nim bojují ilumináti, elitní autoritáři, jenž potají manipulují světové události k rozšíření svého vlivu a bohatství.

Úvodní fotka je ilustrační.

Zdroj: Deadline, foto: Unsplash

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu