Zámek a klíč: Nový minidokument ukazuje, v čem je seriál jiný oproti komiksu

Zámek a klíč: Nový minidokument ukazuje, v čem je seriál jiný oproti komiksu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 12 obrázků
V čem se liší nadcházející seriálová novinka od své komiksové předlohy?

Po nedávném traileru Netflix zveřejnil další video týkající se jeho nového seriálu Zámek a klíč (Locke & Key). Ve dvou minutách nám představuje, jak se filmaři rozhodli převést komiksovou předlohu do seriálové podoby a jakou výraznou změnu oproti ní udělali. Ve videu vystupují showrunneři seriálu Carlton Cuse a Meredith Averill a rovněž autoři komiksové předlohy Gabriel Rodríguez a Joe Hill, který je zároveň výkonným producentem.

Hlavní rozdíl má být způsob, jakým fungují klíče. Kolem těch je příběh předlohy i seriálu postavený, jde o magické předměty, které poskytují různé nadpřirozené schopnosti. Vypadá to, že v obou verzích se klíče používají tak, že se zasunou do otvoru na krku. V komiksech se pak jakoby otevře horní část hlavy, která je nejrůzněji graficky zpracovaná. Oproti tomu v seriálu je pak díky klíčům možné doslova fyzicky navštívit něčí mozek.

První řada seriálu vyjde na Netflixu 7. 2. Pod videem si můžete přečíst oficiální synopsi, v galerii pak najdete nový plakát a fotky.

Příběh podle populárních grafických románů sleduje 3 sourozence, kteří se po vraždě svého otce přestěhují do domu svých předků. Tam najdou řadu kouzelných klíčů, které jim přináší nejrůznější superschopnosti.

Zdroj, foto: Netflix

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu