Zaklínač: Druhá řada se bude natáčet i v Česku

Zobrazit dalších 84 obrázků
A Henry Cavill fanouškům děkuje za přijetí první série.

Štáb fantasy seriálu Zaklínač (The Witcher) podle nových informací zavítá při natáčení druhé řady i do České republiky. Se zprávou přišla webová stránka The Knowledge, která funguje jako katalog produkčních společností ve Velké Británii. Kromě Česka se bude natáčet také na Slovensku a v řadě lokalit v Anglii a Skotsku, včetně Londýna a skotského ostrova Skye.

Není zatím známé, kde se v Česku konkrétně bude natáčet. První série se u nás ale nenatáčela, v seriálovém světě by tak mohlo jít o kulisy nějakého dosud nenavštíveného místa. První řada se natáčela především v Maďarsku a také v Polsku a na Kanárských ostrovech. Několik scén se ale natáčelo i na Slovensku, a to u pevnosti Komárno u hranic s Maďarskem. Filmovalo se i u nedaleké sesterské pevnosti Komárom v Maďarsku. Obě místa sloužila pro různé záběry Cintry, jednoho z království světa Zaklínače. Je tak možné, že se do těchto míst vrátíme i v příběhu druhé řady.

Herec Henry Cavill, představitel hlavní postavy Geralta z Rivie, pak na svém Instagramu zveřejnil video, v kterém divákům poděkoval za úspěch a přijetí první řady seriálu. Také řekl, že již velmi brzy začne předprodukce druhé série. Video si můžete pustit níže, v galerii pak najdete fotky ze seriálu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P.S. Happy New Year!

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill),

Zdroj: The Knowledge, Redanian Intel, foto: Netflix

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu