Avenue 5: Komediální sci-fi s "Dr. Housem" v hlavní roli fasuje 2. řadu

Avenue 5: Komediální sci-fi s "Dr. Housem" v hlavní roli fasuje 2. řadu | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Hugh Laurie se vrátí v roli kapitána vesmírné turistické lodi ve druhé sezóně.

Tvůrce Armando Iannucci má za sebou další seriálový úspěch. Po chváleném komediálním seriálu Viceprezident(ka) je stanice HBO spokojena i z jeho sci-fi komedií Avenue 5, jenž si odbyla premiéru v druhé polovině ledna. HBO oznámila druhou sezónu, která bude opět zamřená na kapitána vesmírné lodi Avenue 5 Ryana Clarka (Hugh Laurie) a jeho posádku.

Top 9 seriálových premiér měsíce února
 

Viceprezidentka pro program stanice HBO Amy Gravitt si seriál a tvůrčí tým velmi pochvaluje. Stejně tak i showrunner projektu Armando Iannucci, který se nechal slyšet, že je velmi vděčný za možnost pokračovat ve druhé řadě a navnadil fanoušky prohlášením, že půjde ve druhé sezóně ještě víc na dřeň, co se emocionální a fyzické stránky týče. Zda se vrátí celá posádka Avenue 5 zatím není známo. Oficiálně je potvrzen návrat Hugha Laurieho a Joshe Gada (Krása a zvíře), který ztvárnil miliardáře a vynálezce vesmírné lodi Avenue 5.

První série Avenue 5 si zatím odbyla pět dílů z celkových devíti. Těžko odhadovat na kolik tvůrci a celý štáb s pokračováním počítali, jelikož ohlasy amerických kritiků zcela nadšené nejsou (průměrné hodnocení 6.3/10 na Rotten Tomatoes) a i ohlasy z databází IMDb a ČSFD se pohybují pouze na úrovni  lehkého nadprůměru. Níže se můžete podívat na ukázku k poslední epizodě, která si odbyla premiéru 23. 2.

Avenue 5 je komedie o kosmickém cestovním ruchu, která je zasazena 40 let do budoucnosti. Když se luxusní kosmická loď Avenue 5 náhle setká s technickými problémy, je na kapitánovi Ryanu Clarkovi (Hugh Laurie) a jeho posádce, aby klidnil nespokojené cestující a našel způsob, jak se vypořádat s neočekávanými událostmi na palubě, a to i přesto, že nemusí být pro tento úkol vybaveni.

Zdroj: Slashfilm

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu