Westworld 3: Internetoví fandové odhalili ještě jeden, tajný trailer

Westworld 3: Internetoví fandové odhalili ještě jeden, tajný trailer | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 25 obrázků
Důvtipný marketing pro internetové detektivy připravil zábavnou hříčku, na jejímž konci čekal trailer, jenž si teď mohou pustit všichni fanoušci. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Internetovým slídilům se podařilo odhalit ještě jeden skrytý trailer. Ten se dost podobá tomu prvnímu. Místo předělávky písničky od Guns N' Roses však nabízí instrumentální, ponurý doprovod a daleko víc se soustředí na Caleba, postavu, kterou hraje Aaron Paul.

Původní novinka z 23.2.: Před pár dny HBO vypustilo do světa plnohodnotný trailer na dlouho očekávanou třetí řadu svého oceňovaného sci-fi seriálu Westworld. A ano, zní to jako klišé, ale byla to skutečně epická podívaná a nabídla velmi slušné množství záběrů. Upoutávka kromě parádní akce také dala jasně vědět, že třetí řada bude výrazně odlišná od první a druhé.

Musela tak uspokojit většinu netrpělivých diváků, ale jak se ukázalo, sice šlo o hlavní chod, ale k dispozici je ještě dezert. Jeden z uživatelů redditu totiž zjistil, že pokud navštíví marketingovou stránku Incite, Inc. a provede pár speciálních kroků (vsadí na VPN - virtuální privátní síť, vymaže historii prohlížeče), dostane se k "tajnému" traileru. 

Ten obsahuje některé už viděné záběry, některé nové, je o něco depresivnější, než ten původní, upozorňuje, že získat svobodu není vůbec jednoduché a také poměrně dost sází na násilí. Spíše působí jako TV spot, než aby to byl plnohodnotný trailer, nicméně jeho intezivní atmosféra je ještě o něco dusivější, než v případě nedávného traileru.

Třetí řada Westworldu odstartuje 15. 3. 2020 a bude obsahovat jen 8 epizod, což je nemilé, předchozí dvě byly o dva díly delší, ale alespoň to snad pomůže ke svižnějšímu tempu, protože v minulosti občas trochu kolísalo. 

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu