This Country: Představitel Stifflera ztvární v nové komediální sérii pátera

This Country: Představitel Stifflera ztvární v nové komediální sérii pátera | Fandíme seriálům
Zobrazit další 3 obrázky
Projekt bude v podstatě americkým remakem stejnojmenného seriálu britské BBC. Kdo připravuje pilotní epizodu?

Jestli jsme si někdy nedovedli spojit herce s určitým typem role, je to rozhodně Seann William Scott jako představitel církve. Herec, který se nejvíc proslavil jako sexuchtivý a vulgární Stiffler z filmové série Prci, prci, prcičky (American Pie) se nyní zhostí role pátera v připravovaném seriálu This Country.

Smrtonosná zbraň: Shane Black se vyjadřuje k seriálu
 

Tento seriál je přímo inspirován stejnojmenným projektem britské BBC, který byl natočen formou „mockumentary“, tedy jako komedie imitující dokumentární natáčení (pěkným příkladem podobného stylu je třeba film Co děláme v temnotách novozélandského režiséra Taiky Waititiho nebo Kancl). Stejnou formu zvolí i nový americký „remake.“ Ten bude vyprávět příběh Kelly Malletové a jejího bratrance Shruba, zatímco tým dokumentaristů zachycuje jejich cestu za sny, překonávání životních překážek a hádky o kousek mražené pizzy. Scott se v příběhu zhostí role Otce Joea, který nově přesídlil do městečka z Minneapolis a stal vůdcem místní komunity. Též zastává roli otcovské figury pro Kelly a Shruba, kteří často testují jeho trpělivost, Joe si ale stále udržuje svůj optimismus.

Pilot připravují pro stanici Fox scenáristka Jenny Bigs (Sex ve městě) a režisér Paul Feig (ženský remake Krotitelů duchů). Tvorba pilotu vzniká pod dohledem studia Lionsgate TV ve spolupráci s BBC Studios, Fox Entertainment a Feigco Entertainment. Bigs a Feig působí jako výkonní producenti.

Seann William Scott se naposledy objevil ve třetí sérii seriálové Smrtonosné zbraně, jinak se objevuje spíše v béčkových filmových komediích. Další z jeho slavných filmů je brutální hokejová řežba Goon.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu