Tron: Seriál z digitálního světa se tajně připravoval, pak byl zrušen

Tron: Seriál z digitálního světa se tajně připravoval, pak byl zrušen | Fandíme seriálům
Disney
Zobrazit dalších 19 obrázků
Disney chystalo na své streamovací platformě seriál ze světa Trona, ale nebude z toho nic. 

Návrat do Sítě fanouškům Trona není přán. První výlet do plně digitálního a okouzlujícího světa diváci absolvovali v roce 1982 společně s Jeffem Bridgesem, kde bojoval proti počítačovým programům o život ve smrtících závodech světelných motorek. Z filmu se stal kult a v roce 2010 dorazil do kin Tron: Legacy, kde byl vtažen do Sítě Bridgesův filmový syn s tváří Garretta Hedlunda.

Počítalo se, že na snímek naváže pokračování s podtitulem Ascenscion, avšak tržby nebyly natolik odpovídající, aby Disney třetí díl okamžitě odsouhlasil. To zamrzelo. Později ještě přišel animovaný seriál Tron: Uprising, ale ten se dočkal pouze jedné řady. Pak studio přišlo s představou, že chce sérii restartovat s Jaredem Letem, ale od té doby je kolem značky mrtvo.

Nedávno se objevila zpráva, že se tajně chystal seriál, na němž pracoval několik měsíců scenárista John Ridley (12 let v řetězech, remake Ben Hur). Premiéru měl mít na Disney+, avšak studio se nakonec rozhodlo všechny práce na seriálu zastavit. Neví se, zda se jednalo o hranou sérii, další animák, jestli by odkazovala na filmy nebo na ně nějak navazovala. Byl by to reboot, prequel? Těžko říct. Otázek je moc, odpovědi žádné. Je to tak další rána pro fanoušky, kteří trpělivě čekají na další příchoda Trona, který ne a ne přijít. 

Zdroj: THR

Galerie

Komentáře 0

Související články

TRON: Dědictví

17.12.2010 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu