Daredevil: Čtvrté řady se nejspíše nedočkáme, myslí si hlavní hvězda

Daredevil: Čtvrté řady se nejspíše nedočkáme, myslí si hlavní hvězda | Fandíme seriálům
Netflix / Marvel
Zobrazit dalších 9 obrázků
Jeden z nejúspěšnějších seriálů ze světa Marvelu ve vší pravděpodobnosti už opravdu nikdy nevrátí.

Daredevil byl jedním z nejlépe hodnocených superhrdinských seriálů posledních let. Komiksová adaptace vznikající ve spolupráci Marvelu a Netflixu, která si svůj debut odbyla již v roce 2015, přišla se třemi řadami, byla jedním z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených seriálů na celém Netflixu a dokonce zvládla nakopnout celý propojený seriálový vesmír marvelovských “pouličních hrdinů” jako byli Jessica Jones nebo Iron Fist. Na vrcholu slávy byl však Daredevil v roce 2018 spolu se všemi ostatními příbuznými seriály z blíže nepřiblížených důvodů zrušen a od té doby o něm příliš nebylo ani slechu.

Nyní, celý rok a půl po zrušení, se k celé situaci v nedávném rozhovoru vrátil představitel hlavní role Charlie Cox. Konkrétně se rozpovídal především o tom, jaká podle něj existuje šance na čtvrtou řadu. A bohužel se v tomto ohledu vyjádřil tak, že podle něj nová série nevznikne. Není si prý moc jistý, proč takový pocit má, každopádně však jednoduše moc nemá důvod v obnovení seriálu věřit. Nic víc by si ale prý nepřál více. 

Marvel vyhodil showrunnery seriálů Helstorm a Punisher
 

Coxova domněnka se bohužel zdá skutečně pravdivou. Minimálně proto, že Marvel v poslední době diametrálně mění svůj přístup k televizi. Pomalu ale jistě ukončuje své rozpracované projekty, razantně přetváří svou televizní divizi a celkově přerušuje jakékoliv vazby k dosavadní seriálové tvorbě. Místo toho pak zásadně tlačí dopředu své minisérie vznikající pod filmovou divizí Marvel Studios, které míří na platformu Disney+

Obecně se předpokládá, že pokud se Daredevil někdy v budoucnosti objeví, už to bude s jiným představitelem a v daleko těsnější návaznosti na filmový svět Marvelu.

Jaký máte na celou situaci názor vy? Přivítali byste návrat Daredevila? Podělte se o své dojmy v komentářích.

Zdroj: ComicBook

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu