Holky z červeného gauče: Prostitutky na útěku v nové sérii od tvůrců Papírového domu

Holky z červeného gauče: Prostitutky na útěku v nové sérii od tvůrců Papírového domu | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 9 obrázků
Útěk před pasákem je osvobozující, ale také zatraceně nebezpečný. Pusťte si první ukázku z akční pulpové novinky od Netflixu.

Holky z červeného gauče (Sky Rojo), tak se jmenuje nový seriál od Álexe Piny and Esther Martínez, tvůrců Papírového domu. Tentokrát nás tvůrčí dvojice seznámí se třemi prostitutkami, které se rozhodnou utéct svému pasákovi. Čeká nás žánrový mix, který sebe sama označuje jako „latinský pulp“. Dosavadní rozhovory s tvůrci naznačují, že se budou mísit ostrý humor, akce a barevně syté podání odkazují k neřestné zábavě a užívání drog. Každá epizoda má mít pouze půl hodiny, aby se zdůraznila prudkost, se kterou se děj dere kupředu. Jestli většina akčních filmů v závěrečné třetině exploduje do velké finální jízdy, tak tohle má být celé od začátku působit ta finální jízda. Zároveň má seriál vážně zpracovat i temné stránky sexuálního průmyslu.

Oficiální synopse říká: Coral, Wendy a Gina jsou tři prostitutky, které se rozhodnou vydat za svobodou. V patách jsou jim Romero, jejich pasák z klubu Las Novias, a Romerovy dvě gorily, Moisés a Christian. Hrdinky se společné pouští na zběsilou a chaotickou cestu, při které na ně čekají nebezpečí všeho druhu. Každou vteřinu si užívají, jako by byla jejich poslední, jejich přátelství sílí a při tom si uvědomují důležitou věc: Společně jsou silnější a mají větší šanci, že dají své životy do pořádku.

V hlavních rolích vystupují Verónica Sanchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia (Bolest a sláva), Miguel Ángel Silvestre (30 stříbrnných) a Enric Auquer. Už teď jsou schválené dvě série, obě po osmi epizodách. První sérii Netflix nabídne 19. března.

Foto a podklady: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu