Jak jsem poznala vašeho otce: Úspěšný sitcom čeká pokračování

Jak jsem poznala vašeho otce: Úspěšný sitcom čeká pokračování | Fandíme seriálům
20th Century TV
Sedm let po skončení Jak jsem poznal vaši matku na komediální hit naváže dámská volenka s Hilary Duff v hlavní roli.

Komediální seriál Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) ve své době nebyl až tak obřím hitem, jako třeba Dva a půl chlapa nebo pozdější série Teorie velkého třesku, nicméně sledovanost měl velmi dobrou, což mu vysloužilo plných devět sezon. Řada hlášek a situací ze seriálu zlidověla a minimálně Jasona Segela, Cobie Smulders, Neila Patricka Harrise a Cristin Milioti seriál nakopl k další úspěšné kariéře. Seriál ve své době předběhl sitcomovou konkurenci, když si začal zásadním způsobem hrát z vypravěčskou strukturou. Namísto klasických „divadelních“ scén, jaké ze sitcomů běžně známe, hodně pracoval se střihem, s flashbacky, callbacky, flashforwardy, různou vypravěčskou perspektivou, nespolehlivým vypravěčem nebo running gagy. Po několika sériích se sice seriál vyčerpal a už se mu nikdy v plné síle nepodařilo navázat na nejsilnější úvodní série, přesto dodnes zůstává silně zapsaný v komediální historii.

Připomeňme, že hrdinou seriálu byl mladý architekt Ted Mosby, který svým dětem vypráví o tom, jak potkal jejich matku a jak prožil své mnohaleté hledání té pravé. Ještě před koncem seriálu se začalo mluvit o natáčení spin-offu, který by stejný koncept použil pro ženskou hrdinku. Během let se objevilo hned několik projektů, které se myšlenku pokusily uchopit, nikdy z toho však nakonec nic nebylo.

Nejnovější projekt se ale zřejmě skutečně realizace dočká, protože streamovací společnost Hulu si výrobu How I Met Your Father (Jak jsem poznala vašeho otce) objednala. Zatím není zcela zřejmé jak a zda vůbec nový seriál bude navazovat na ten původní. Víme však, že hlavní roli ztvární Hilary Duff, zpěvačka a herečka známá ze Superdrbny, Znovu 20 nebo Lizzie McGuire. Duff ztvární Sophie, ženu, která svému synovi vypráví o tom, jak se v roce 2021, čase randících aplikací a nekonečných možností snažila spolu se svými přáteli najít lásku zjistit, co vlastně od života chce. Hlavními scenáristy budou Isaac Aptaker a Elizabeth Berger, tvůrci seriálu Tohle jsme my. Autoři původního Jak jsem poznal vaši matku, Carter Bays a Craig Thomas, spolupracují na novince jako producenti.

Foto je ilustrační, ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku (20th Century TV)

Zdroj: Variety

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 4

.Karel | 26.04.2021 21:03
No možná protože před lety kdy vznikal tenhle seriál tak se oznámilo že budou hlavní hrdinové gay pár a černoch a neuspělo to... protože možná proto, že to nemá tak úplně co nabídnout? Seš zas další vymitej mozek co brání chudinka menšiny? Všichni věděli že je Neil Patric Harris gay a všem to bylo jedno, hrál postavu sukničkáře a bavilo to. Menšina je menšina. Když chceš mít seriál mířící na většinu tak ho buď musí z většinou politických interestů, někdo zafinancovat a nebo holt musíš mířit na většinou. A ptám se jestli už doba dozrála protože tenhle nápad prvně pohořel. V dnešní době asi musíme hýčkat menšiny který nám pak řvou že Oscara vyhrál zas další zbytečnej bílej dědek místo Bosemana
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu