Monster: The Jeffrey Dahmer: Řádění nechvalně proslulého zabijáka čeká seriálové zpracování

Monster: The Jeffrey Dahmer: Řádění nechvalně proslulého zabijáka čeká seriálové zpracování | Fandíme seriálům
Disney+, Discovery
Zobrazit dalších 8 obrázků
Evan Peters si v minisérii od tvůrce American Horror Story zahraje sériového vraha, který v 80. letech zavraždil sedmnáct mladých mužů.

Netflix na podzim oznámil limitovanou sérii Monster: The Jeffrey Dahmer Story od tvůrce Ryana Murphyho a scenáristy Iana Brennana, kteří společně pracovali na sériích Politik a Hollywood. Od oznámení se postupně rozrůstá herecké obsazení, v čele s Evanem Petersem (WandaVision), jenž ztvární samotného sériového zabijáka. Jeffrey Dahmer byl sériový vrah, kanibal a nekrofil, který v letech 1978 až 1991 zavraždil sedmnáct mladých mužů.

The Girl From Plainville: Elle Fanning donutí svého přítele k sebevraždě
 

Série bude do značné míry vyprávěna z pohledu Dahmerových obětí a ponoří se hluboko do policejní nekompetentnosti a apatie, která umožnila rodákovi z Wisconsinu pokračovat v zabíjení i přes několik zadržení. Seriál se bude zabývat nejméně deseti případy, kdy byl Dahmer téměř zadržen. Nejspíš seriál nakousne i téma bělošského privilegia, neboť byl Dahmer dobře vypadající muž bílé pleti a opakovaně k němu byli policisté i soudci shovívaví, když byl obviněn z drobných trestných činů.

Dahmerovy rodiče si zahrají Richard Jenkins (Nezvaný host) a Penelope Ann Miller (Carlitova cesta). V roli Dahmerovy babičky Catherine uvidíme 82letou herečku Michael Learned, která se proslavila v 70. letech rodinným seriálem The Waltons. Niecy Nash (Mrs. America) si zahraje sousedku, která mnohokrát volala policii, a dokonce se pokusila kontaktovat FBI, aby je upozornila na Dahemrovo chování. Obsazení dále doplní Shaun J. Brown (Future Man), Colin Ford (Pod kupolí) a Mathew Trent Hunnicutt (Ty). Limitovaná série bude mít deset epizod. Kdy bude seriál uveden, zatím není jasné.

Zdroj: Deadline

Foto: Discovery, Disney+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu