Sweet Tooth: Chlapec s parožím – Vítejte v dystopickém světě plném hybridů

Sweet Tooth: Chlapec s parožím – Vítejte v dystopickém světě plném hybridů | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 6 obrázků
Netflix nás v novém sci-fi seriálu zavede do světa, kde z ničeho nic začali růst lidé s parohy.

Po nějakém čase nabídne Netflix další dystopický příběh. Osmiepizodová série nazvaná Sweet Tooth: Chlapec s parožím nás zavede do blízké budoucnosti, kdy se po světě přehnal záhadný virus. Po jeho řádění se na Zemi začnou rodit hybridní lidé, kteří mají zvířecí rysy. Hrdinkou snímku je Gus, řečený Sweet Tooth, devítiletý kluk s parohy. Guse dosud vychovával jeho otec v přírodní rezervaci. Ale potom, co otec umírá, se Gus společně se samotářem Jepperdem vydává za dobrodružstvím do světa. Na dvojici čekají nečekaná dobrodružství, hledání pravého významu slova „domov“, setkání s dalšími hybridními dětmi a zodpovězení otázek jejich skutečného původu.

Autory seriálu jsou Jim Mickle a Beth Schwartz. Ti k novince řekli, že chtěli natočit dobrodružný útěk do světa, kde příroda znovu pohltila svět a do velké míry působí pohádkově. Máme se těšit na postapokalyptický příběh, který je nečekaně živý a plný naděje. Čeká nás tradiční dobrodružné výjevy, jako jsou výstupy na majestátní hory, probíhání bujnými lesy a ježdění vlaky. Celkově má seriál hodně dbát na hodnoty rodiny a lidství a dávat divákům naději do budoucnosti.

Seriál je adaptací stejnojmenného komiksu z nakladatelství Vertigo od Jeffa Lemira. Producenty seriálu jsou Robert Downey Jr. a Susan Downey. V hlavních rolích Christian Convery (Gus), Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Medvěd), Dania Ramirez (Aimee Eden), Neil Sandilands (General Abbot), Will Forte (otec) a James Brolin (vypravěč). Netflix seriál uvede 4. června.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu