Nine Perfect Strangers: Zlověstná „léčba“ v plnohodnotném traileru

Nine Perfect Strangers: Zlověstná „léčba“ v plnohodnotném traileru | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit další 1 obrázek
Podivné lázně pod vedením Nicole Kidman vás buď kompletně změní nebo totálně zničí.

Po řadě kratších spotů je tu chystaný seriál Nine Perfect Strangers (Úplně cizí lidé) s plnohodnotným trailerem. Ačkoliv však minutáž narostla, příběh pořád do velké míry zůstává zahalený tajemstvím. Víme, že skupina ztracených duší přijíždí do tajemného wellnes centra, kde doufají v zázračnou proměnu svých mrzkých životů. Je patrné, že šéfka místního zařízení (Nicole Kidman) neříká svým klientům všechno a připravila si na ně zákeřný program, který je nechá sáhnout opravdu na dno. Zatím stále není tak docela jednoznačně patrné, zda éterická hostitelka chce svým klientům opravdu pomoci, nebo jimi manipuluje z nějakých zlověstných důvodů. V ukázce každopádně blíž poznáváme jednotlivé hosty a také nejrůznější „léčivé“ procedury, kterými si budou muset projít.

Oficiální synopse říká, že se děj seriálu Nine Perfect Strangers odehrává v intimním resortu pro zdraví a relaxaci. Devíti vystresovaným klientům z města resort slibuje léčivou proměněnu a cestu k lepšímu životu. Na léčebnou kúru dohlíží ředitelka zařízení Masha, která si dala za cíl znovu probudit jejich unavená těla a mysli. Devět „úplně cizích“ lidí však zatím nemá nejmenší tušení, co se už brzy spustí.

Hosty lázní a další postavy ztvárnili Melissa McCarthy, Luke Evans, Melvin Gregg, Samara Weawing, Michael Shannon, Bobby Cannavale, Regina Hall, Tiffany Boon či Manny Jacinto. Spolu s Davidem E. Kelleym byl hlavním scenáristou John-Henry Butterworth. Režíroval Jonathan Levine.

Novinku 18. srpna uvede streamovací služba Hulu. Ta u nás není k dispozici, avšak její produkci často kupuje do své nabídky HBO.

Podklady a foto: Hulu

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu