Úplně cizí lidé: Nová ukázka z očekávané mystariózní série

Úplně cizí lidé: Nová ukázka z očekávané mystariózní série | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit další 4 obrázky
Nicole Kidman nás zve do relaxačního resortu, z něhož mrazí. Je tu oficiální synopse.

Nicole Kidman s chutí spolupracuje s Davidem E. Kelleym. Natočila s ním dvě řady Sedmilhářek a Mělas to vědět. A v létě dorazí novinka Nine Perfect Strangers (Úplně cizí lidé). Románovou předlohu mimochodem napsala Liane Moriarty, autorka zmiňovaných Sedmilhářek. Úplně cizí lidé se vytasili s novou upoutávkou, která pomalu klouže po nejistých tvářích skupinky cizinců, kteří přijíždějí do tajuplného rezortu, kde se touží zbavit všech svých potíží. Každý soudný člověk při pohledu na jejich hostitelku (Nicole Kidman) přitom musí okamžitě dostat mráz do zad a pocit, že v lepším případě na něj čeká víkend plný ezo blábolení a v tom horším...něco daleko zlověstnějšího.

Hosty lázní a další postavy ztvárnili Melissa McCarthy, Luke Evans, Melvin Gregg, Samara Weawing, Michael Shannon, Bobby Cannavale, Regina Hall, Tiffany Boon či Manny Jacinto. Spolu s Kelleym byl hlavním scenáristou John-Henry Butterworth. Režíroval Jonathan Levine.

Oficiální synopse říká, že se děj seriálu Nine Perfect Strangers odehrává v intimním resortu pro zdraví a relaxaci. Devíti vystresovaným klientům z města resort slibuje léčivou proměněnu a cestu k lepšímu životu. Na léčebnou kúru dohlíží ředitelka zařízení Masha, která si dala za cíl znovu probudit jejich unavená těla a mysli. Devět „úplně cizích“ lidí však zatím nemá nejmenší tušení, co se už brzy spustí.

Novinku 18. srpna uvede streamovací služba Hulu. Ta u nás není k dispozici, avšak její produkci často kupuje do své nabídky HBO. Popřípadě bychom se Nine Perfect Strangers mohli dočkat, až do Česka na podzim dorazí služba Disney+ (jinde v Evropě pod ní nabídka Hulu spadá).

Podklady a foto: Hulu

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu