Only Murders in the Building: Podívejte se na trailer ke krimi komedii se Selenou Gomez a Setevem Martinem

Only Murders in the Building: Podívejte se na trailer ke krimi komedii se Selenou Gomez a Setevem Martinem | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Selena Gomez v roli nadšenkyně do kriminálních případů, mrkněte na upoutávku.

Na konci srpna se diváci mohou těšit na novou komediální sérii Only Murders in the Building, ve které se sejde různorodá trojice nadšenců do vražedných kriminálních případů s tvářemi Steva Martina (Dvanáct do tuctu), Martina Shorta (Jak jsem poznal vaši matku) a Seleny Gomez (Deštivý den v New Yorku). Za seriálem stojí sám herec Steve Martin a scenárista John Hoffman (Grace a Frankie).

Dvojka na zabití: Prima představila nový krimi seriál s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou
 

Synopse seriálu zní: „Only Murders in the Building sleduje tři jedince (Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez), kteří sdílejí vášeň pro skutečné trestné činy a nyní se k jednomu sami nachomýtnou. Za záhadným úmrtím v jednom z bytů v Upper West Side vidí trojice vraždu a využije své znalosti z oblasti krimi, aby případ vyřešila. Když natáčí podcast v rámci dokumentace případu, začnou odhalovat tajemství budovy, kde žijí, která se táhnou roky do minulosti. Ještě výbušnější budou ale lži, kterými se vzájemně krmí. Trojice si brzy uvědomí, že vrah pravděpodobně žije mezi nimi. Musí tedy včas rozluštit všechna vodítka, než bude pozdě.

Plnohodnotný trailer má slušné tempo a na poli dvou minut se mu daří představit ústřední trio a všudypřítomný humor zabalený do zapeklitého pátrání po viníkovi. Alespoň z upoutávky tahle lehká variace na vyšetřování vraždy vypadá lépe, než hitový snímek Vražda na jachtě s Adamem Sandlerem. Zda se Only Murders in the Building povedlo budeme moci zjistit 31. 8., kdy Hulu uvede první tři díly z celkových deseti. Více informací o seriálu se dočtete v našem předchozím článku.

Zdroj: Collider

Foto: Hulu

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu