Jak jsem poznala vašeho otce: První společné fotky herců

Jak jsem poznala vašeho otce: První společné fotky herců | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit další 3 obrázky
Natáčení nové komediální série právě začalo.

Od letošního jara postupně nabíral obsazení seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father), duchovní nástupce populárního sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Sedmnáctého srpna se kompletní obsazení sešlo společně ve studiu a podělilo se tak o první fotografie nové mladé party, jež bude v New Yorku hledat lásku v časech sociálních sítí a elektronických seznamek.

Na společné fotografii pózují představitelé ústředních rolí, tedy Hillary Duff, Francia Raisa, Chris Lowell, Suraj Sharma, Tien Tran, Tom Ainsley a Brandon Micheal Hall. Na fotkách, kde je víc lidí, je doplňují ještě scenáristé Isaac Aptaker a Elizabeth Berger, plus ještě režisérka Pamela Fryman (Jak jsem poznal vaši matku, Dva a půl chlapa, Fraiser). V předchozím článku jsme představili jednotlivé hrdiny.

Pro streamovací službu Hulu novinku připravují Isaac Aptaker a Elizabeth Berger. Nevíme, zda nový seriál bude s tím původním jakkoliv provázaný, avšak je označovaný jako „spin-off“, což by nějakou spřízněnost naznačovalo. Hulu si objednalo rovnou celou sérii, která bude pojednávat o tom, jak se Sophie a její přátelé snaží v roce 2021 porozumět sami sobě a najít lásku v době neomezených možností seznamovacích aplikací. V hlavních rolích Hillary Duff, Francia Raisa, Chris Lowell, Suraj Sharma, Tien Tran, Tom Ainsley a Brandon Micheal Hall.

Zdroje: Hilary Duff, Elizabeth Berger, Tien Tran

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu