The Boys: Amazon odklepl spin-off s vysokoškolskými superhrdiny

The Boys: Amazon odklepl spin-off s vysokoškolskými superhrdiny | Fandíme seriálům
Amazon
Zobrazit dalších 6 obrázků
Komiksový svět The Boys se rozroste o nový seriál zaměřený na nevybouřené superhrdiny na vysoké škole.

O novém seriálu z komiksového světa The Boys se mluví od začátku letošního roku. Vědělo se, že na nepojmenovaném spin-offu pracuje jako showrunner a producent Craig Rosenberg, jenž je zároveň výkonným producentem The Boys. Začala se kupit i jména herců, kteří by si v seriálu měli zahrát, ale stále chybělo do Amazonu oficiální potvrzení, že se nové série se superhrdiny skutečně dočkáme.

Chainsaw Man: Manga o muži s motorovkou na hlavě míří na televizní obrazovky
 

Nyní je čekání u konce a Amazon oficiálně odklepl zatím stále nepojmenovaný spin-off The Boys. Stejně jako původní série i seriálový následovatel bude mládeži nepřístupný. Fanoušci se tak dočkají další porce krvavé akční zábavy plné brutálních výjevů a peprných narážek. Na spin-offu již nepracuje Craig Rosenberg, který odešel kvůli blíže nespecifikovaným tvůrčím neshodám. Namísto něj se seriálu ujaly scenáristky Michele Fazekas a Tara Butters, které společně pracovaly na seriálech Agent Carter, Kevin (Probably) Saves the World nebo Havaj 5-0.

Děj seriálu se bude odehrávat na vysoké škole pro mladé superhrdiny, kterou provozuje ďábelská společnost Vought International. Do rolí mladých superhrdinů byli zatím obsazeni Jaz Sinclair (Sabrinina děsivá dobrodružství), Lizze Broadway (Tady a teď), Shane Paul McGhie (After: Přiznání), Aimee Carrero (Sváteční rande), Maddie Phillips (Holky na lovu (odměn)) a Reina Hardesty (The Flash). Seriálu se snad dočkáme během příštího roku.

Zdroj: TVLine

Foto: Amazon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu