Twisted Metal: Anthony Mackie pojede futuristický závod na život a na smrt

Twisted Metal: Anthony Mackie pojede futuristický závod na život a na smrt | Fandíme seriálům
Sony Interactive Entertainment
Scenáristé Deadpoola připravili adaptaci populární videohry říznutou Šíleným Maxem.

Sony TV a Playstation Productions společně připravují televizní sérii inspirovanou videoherní značkou Twisted Metal. Do hlavní role byl čerstvě obsazený Anthony Mackie, známý především jako marvelovský Falcon.

Twisted Metal se dočká zpracování jako hraná série s půlhodinovými epizodami, kde hlavním hrdinou bude outsider, jemuž je nabídnuta šance na lepší život, ale pouze v tom případě, že dokáže doručit tajemný balíček přes postapokalyptickou pustinu. Ve společnosti zloděje aut se hrdina vydá na cestu, ve které mu bude stát zástup nebezpečných a krutých nájezdníků včetně známého šílence, kterým je klaun Sweet Tooth ve zmrzlinářské dodávce. Mackieho hrdina John Doe je huba nevymáchaná, která mluví skoro tak rychle, jako řídí. Nepamatuje si nic ze své minulosti a konečně dostává příležitost někam patřit.

Námět seriálu připravili Rhett Reese a Paul Wernick, autoři Deadpoola či Zombielandu. Na každodenní chod příprav potom dohlíží Michael Jonathan Smith, známý především díky seriálu Cobra Kai.

Videohra Twisted Metal vyšla v roce 1995 na první PlayStation a PC. Za ta léta se série dočkala několika dílů, ale jádro hry zůstalo stejné. V závodě v upraveném vozidle se hráč pomocí kulometů a raket snaží zničit ostatní závodníky a živý dojet do cíle. Vítěz se potom setká s organizátorem soutěže, jímž je tajemný muž jménem Calypso, který vítězi splní jediné přání bez ohledu na cenu, velikost nebo dokonce realitu.

Foto je ilustrační, z videoherní předlohy

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu