Twisted Metal: Scenáristé Deadpoola se pustí do šílené adaptace závodní videohry

Twisted Metal: Scenáristé Deadpoola se pustí do šílené adaptace závodní videohry | Fandíme seriálům
Sony Interactive Entertainment
Zobrazit dalších 9 obrázků
V seriálu bude mít ústřední hrdina co dělat, aby přežil cestu nebezpečnou pustinou.

Scenáristické duo Rhett Reese a Paul Wernick za léta společného působení v Hollywoodu napsalo komedie Zombieland 1 a 2, sci-fi horor Život nebo komiksové Deadpooly. Jak výlet mezi oživlé mrtvoly, tak setkání s ukecaným žoldákem byly celkem zážitek a bylo vidět, že se pánové bláznivých nápadů nebojí. Ty snad budou házet na papír i v případě svého nového projektu, jelikož předloha, kterou se Wernick s Reesem budou inspirovat, je hodně zábavná divočina.

Dvojice adaptuje slavnou videohru Twisted Metal, která vyšla v roce 1995 na první PlayStation a PC. Za ta léta se série dočkala několika dílů, ale jádro hry zůstalo stejné. V závodě v upraveném vozidle se hráč pomocí kulometů a raket snaží zničit ostatní závodníky a živý dojet do cíle. Vítěz se potom setká s organizátorem soutěže, jímž je tajemný muž jménem Calypso, který vítězi splní jediné přání bez ohledu na cenu, velikost nebo dokonce realitu.

Sony Computer Entertainment
Videohra Twisted Metal

Svým způsobem to trochu připomíná Rallye smrti, kde se závodnici v po zuby vyzbrojených autech také snažili přežít smrtící závody a dojet do cíle jako první v jednom kuse. Nicméně seriálová adaptace Twisted Metal by mohla mít blíž k sérii Šílený Max.

Hlavním hrdinou seriálu bude outsider, jemuž je nabídnuta šance na lepší život, ale pouze v případě, že dokáže doručit tajemný balíček přes postpokalyptickou pustinu. Ve společnosti zloděje aut se tak hrdina vydá na cestu, ve které mu bude stát zástup nebezpečných a krutých nájezdníků včetně známého šílence, kterým je klaun Sweet Tooth ve zmrzlinářské dodávce. Na vývoji projektu se budou podílet Sony Pictures TV a PlayStation Productions.

Foto: Sony

Zdroj: Variety

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu