Obi-Wan Kenobi: Na obzoru je návrat proradných Inkvizitorů

Obi-Wan Kenobi: Na obzoru je návrat proradných Inkvizitorů | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit další 4 obrázky
Populární přisluhovači temné strany Síly míří do hraných Star Wars.

Server Bespin Bulletin, který již v minulosti prokázal, že má kontakty v zákulisí Hvězdných válek, přišel s novou zprávou o tom, že se v seriálu Obi-Wan Kenobi dočkáme Inkvizitorů, postav známých z animovaného seriálu Star Wars Povstalci.

Podle serveru Rupert Friend bude v hraném seriálu Obi-Wan Kenobi vystupovat jako Grand Inquisitor (Velký inkvizitor) a Moses Ingram a Sung Kang mají vystupovat jako řadoví Inkvizitoři. Friend je známý ze seriálu Ve jménu vlasti, popřípadě ze snímků Hitman: Agent 47 či Ztratili jsme Stalina. Sung Kang je nejznámější jako Han ze série Rychle a zběsile. Moses Ingram zazářila v minisérii Dámský gambit, jako kamarádka hlavní hrdinky ze sirotčince.

Obsazení celé herecké trojice bylo odhaleno už loni v březnu v oficiální tiskové zprávě Lucasfilmu, tehdy jsme však ještě nevěděli, koho herci budou představovat. Pokud jde o Inkvizitory, o těch se začalo šuškat už před Vánoci 2020, když skupinka novinářů měla možnost vidět propagační video, kde Inkvizitor byl vidět na jednom z artworků. Později se video také dostalo online.

V Povstalcích byli Inkvizitoři na Sílu citliví následovníci temné strany, kteří se zodpovídali pouze Darth Vaderovi a císaři Palpatinovi. Byli skvělí v likvidaci oponentů, špionáži vyslýchání a dopadání cílů. Po provedení rozkazu 66 (vraždění Jediů, když Palapatin převezme moc) byli pověřeni lovením zbývajících Jediů a dětí citlivých na Sílu. Byli výrazní pro své černé zbroje a gyroskopické světelné meče se dvěma čepelemi.

Příběh šestidílné minisérie začíná 10 let po dramatických událostech Pomsty Sithů, kdy Obi-Wan zažil svou největší životní prohru, když byl přímým účastníkem pádu svého nejlepšího přítele a žáka Anakina Sykwalkera. V hlavních rolích Ewan McGregor a Hayden Christensen. Za kamerou stojí scenárista Joby Harold a režisérka Deborah Chow. Joel Edgerton se vrací jako Owen Lars, Bonnie Piesse jako Beru Whitesun Lars. Dále hrají Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O'Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell, Benny Safdie a Maya Erskine. Série by měla být uvedena v roce 2022.

Foto: Lucasfilm

Zdroj: Bespin Bulletin

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu