See: Třetí a poslední řada seriálu přináší první teaser

See: Třetí a poslední řada seriálu přináší první teaser | Fandíme seriálům
Apple TV+
Zobrazit další 1 obrázek
Jason Momoa ještě jednou bojuje ve slepecké dystopii o osud své rodiny.

Streamovací služba Apple TV+ oznámila, kdy se vrátí úspěšný seriál See se svou 3. řadou. Bude to 26. srpna, kdy se Jason Momoa ještě jednou představí jako hrdinný vůdce Baba Voss. Bude to zároveň naposledy, protože 3. řada seriálu bude poslední. Druhá i třetí řada se točily v těsné návaznosti a vypadá to, že konec byl dopředu naplánovaný, takže by se fanoušci neměli bát, že by příběh byl utnutý bez rozuzlení.

Seriál má hodně specifickou premisu, když se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, kdy je Země zachvácená divokou přírodou a lidé žijí ve společenstvích, jež připomínají něco mezi feudální Evropou a kmenovými kulturami. A co je nejdůležitější, nikdo v téhle budoucnosti nevidí. Všichni se tedy musí orientovat pouze pomocí ostatních smyslů. Seriálu občas bylo vyčítáno, že s premisou nenakládá zrovna důsledně a občas je kvůli ní celkem přitažený za vlasy, nicméně své fanoušky si vizuálně poutavý svět dystopické budoucnosti našel.

Od skončení druhé řady uplynul skoro rok. Baba Voss tehdy porazil svého obávaného bratra Eda (David Bautista) a rozloučil se s rodinou, aby žil sám v osamění v lesích. Když však triviantianský vědec vyvine nové nebezpečné (a vidoucí) zbraně, budoucnost lidstva je v sázce. Baba se ještě jednou vrací, abych chránil svůj kmen.

Autorem seriálu je Jonathan Tropper. V dalších rolích vystupují Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo, Archie Madekwe, Nesta Cooper, Tom Mison, Olivia Cheng, Eden Epstein, Michael Raymond-James, David Hewlett a Trieste Kelly Dunn.

Podklady a foto: Apple TV+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu