Ahsoka: Hraná verze Ezry Bridgera našla představitele

Ahsoka: Hraná verze Ezry Bridgera našla představitele | Fandíme seriálům
Lucasfilm
Zobrazit další 1 obrázek
Další oblíbená figura předaleké galaxie se přesouvá z animované podoby do té hrané.

Star Wars série Ahsoka, jež pojednává o fanoušky oblíbené Ahsoce Tano, se natáčí od května a podle toho, co nedávno řekla v rozhovoru představitelka hlavní role, Rosario Dawson, se ještě několik měsíců točit bude. Vlastně tak není nijak zvláštní, že se stále obsazují další role.

A v tomhle případě nejde o roli ledajakou. Obsazený byl Ezra Bridger. Ten léta figuroval jako jedna z hlavních postav seriálu Star Wars Povstalci a mezi fanoušky je tenhle Jedi taktéž dost oblíbený. Teď se definitivně dočká svého hraného zpracování, podobně jako další postavy z animáků, například právě Ahsoka nebo Bo Katan.

Dlouho se šuškalo o tom, že by roli mohl ztvárnit Mena Massoud, představitel filmového Aladdina. Ten sice potvrdil, že se o úlohu skutečně ucházel, avšak neúspěšně. Roli nakonec získal Eman Esfandi. To je zatím nepříliš známý herec, jenž vystupoval v jedné z vedlejších úloh filmu King Richard: Zrození šampiónek.

Ahsoka Tano patří mezi nejoblíbenější Star Wars postavy. Vystupovala v animovaných seriálech Klonové války, Povstalci a mihla se v Silách osudu. Byla padawankou Anakina Skywalkera, od řádu Jediů se však později dobrovolně oddělila, když se zcela nedokázala ztotožnit s jeho směřováním. Své hrané podoby se poprvé dočkala ve druhé sérii Mandaloriana. Svou tvář jí propůjčila Rosario Dawson. Podle nepotvrzených zvěstí je Ashoka Tano na lovu zlého velkoadmirála Thrawna s nadějí, že díky němu najde ztraceného Ezru Bridgera, mladého Jedie, který zmizel s Thrawnem před mnoha lety. Krom Dawson v minisérii vystupují Hayden Christensen jako Anakin Skywalker, Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, Eman Esfandi jako Ezra Bridger a Mary Elizabeth Winstead a Ray Stevenson v nespecifikovaných rolích. Autory seriálu jsou Jon Favreau a Dave Filoni.

Foto: Lucasfilm

Zdroj: Screen Rant, The Hollywood Reporter, Cinelinx

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu