The Continental: Seriál ze světa Johna Wicka nabídne u nás Amazon

The Continental: Seriál ze světa Johna Wicka nabídne u nás Amazon | Fandíme seriálům
Lionsgate
Zobrazit další 4 obrázky
O akční příběh z minulosti zabijáckého světa nepřijdeme.

Seriál The Continental, který pojednává o mládí Winstona a založení známého hotelu pro zabijáky, vznikl původně pro kabelovou stanici Starz, ze které ji společnost NBC-Universal následně přesunula na streamovací platformu Peacock. Ta u nás není k dispozici, ale nemusíte zoufat. Nedávno bylo oznámeno, že mezinárodně ve všech dalších regionech (až na pár konkrétních výjimek, o něž se nemusíme strachovat) třídílnou akční minisérii nabídne služba Amazon Prime Video. Novinku fanoušci v Česku a na Slovensku budou moci sledovat v příštím roce. Krom seriálu momentálně vznikají také filmy John Wick 4 a Ballerina. Ta se točí v České republice.

Třídílná minisérie nás seznámí s počátky hotelu pro zabijáky. Podíváme se do roku 1975, kde je mladý Winston vtažený do pekla tehdejšího New Yorku, aby se postavil minulosti, o níž se domníval, že už ji nechal za sebou. Winston se proplétá smrtícím newyorským podsvětím, aby se v zoufalé snaze pokusil získat kontrolu nad ikonickým hotelem, kde se scházejí ti nejnebezpečnější zločinci.

V hlavních rolích vystupují Colin Woodell a Mel Gibson, dále hrají Ayomide Adegun, Jeremy Bobb, Petere Greene, Katie McGrath, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi a Marina Mazepa. Showrunnery série jsou Greg Coolidge a Kirk Ward. Režírují Albert Hughes a Charlotte Brändström.

Foto je ilustrační - John Wick

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu