Survivor Česko & Slovensko 2023: Další čtveřici hráčů vévodí Miss a hvězda Love Islandu

Survivor Česko & Slovensko 2023: Další čtveřici hráčů vévodí Miss a hvězda Love Islandu | Fandíme seriálům
TV Nova
Zobrazit dalších 5 obrázků
Seznamte se s další čtyřkou veřejně známých tváří, které si to na pustém ostrově rozdají s „obyčejnými lidmi“ i mezi sebou.

Netrvalo to dlouho a televize Nova oficiálně odhalila další čtveřici soutěžících Survivora Česko & Slovensko 2023. V aktuální porci jmen jsme se dočkali potvrzení několika odhalení, která již v minulosti vyplavala neoficiálně na internetu. K obsazení se přidávají Andrea Bezděková a Kateřina Klinderová.

Sedmadvacetiletá Andrea Bezděková je modelka, která v roce 2016 vyhrála Českou Miss a následně Česko reprezentovala na Miss Universe. Sama o sobě říká, že na přírodu ji připravily dětské tábory a hodně cvičí, takže po fyzické stránce se cítí být připravena. Obává se stresu, který hra přináší.

Kateřině Klinderové (30 let) se přezdívá Kundosaki. Věnovala se tanci, nastupuje do zápasů MMA a vede noční podnik. Podle svých slov si chce otestovat svoje hranice a předpokládá, že extrémní podmínky jí pomohou v urovnání životních priorit.

Již dříve známou dvojku dam doplňují dva pánové. Jedním z nich je realitní makléř Jiří Hanousek (33 let). Svoji profesi často mediálně prezentuje, když vystupuje v televizních pořadech a točí videa na Youtube. Domnívá se, že na ostrově jeho největší slabinou bude vyrovnání se s diskomfortem.

A pro diváky reality show je potenciálně vůbec nejznámějším přírůstkem Petr „Pítr“ Havránek (26 let). Ten se zúčastnil první řady Love Island Česko & Slovensko a do dnešního dne patří k těm nejvýraznějším účastníkům, kteří se soutěže zúčastnili. Vyčníval svojí hyperaktivní energií a dobře fungoval jako zábavný glosátor dění, čehož se dá dobře využít i v Surivoru. Z jeho řady Love Islandu už si Survivora vyzkoušel Nathan, který loňský ročník ze zdravotních důvodů nedokončil. Tak uvidíme, kdo z pánů to dotáhne dál. I když se Pítr dlouhodobě živil jako model, tak tvrdí, že ve volnu o vzhled moc nepečuje a Survivor tak pro něj z tohoto směru nebude problém.

Jednotlivé nováčky si můžete prohlédnout dole v galerii.

Podklady a foto: TV Nova

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu