Mrs. Davis: Plnohodnotný trailer souboje jeptišky s AI je parádní

Mrs. Davis: Plnohodnotný trailer souboje jeptišky s AI je parádní | Fandíme seriálům
Peacock
Zobrazit další 2 obrázky
Ve světě, kde lidé uctívají umělou inteligenci, může úplné katastrofě zamezit jen nakrknutá řádová sestra.

několik let informujeme o blížícím se novém seriálu od Davida Lindelofa, tvůrce Ztracených, Pozůstalých či Watchmenů. I jeho chystaná novinka Mrs. Davis vypadá parádně. Nedávno jsme se dočkali prvního teaseru, jenž naznačoval, že ve světě blízké budoucnosti, kde se seriál odehrává, komunikuje zbožštělá umělá inteligence s lidmi skrze sluchátka. Aktuální trailer už nabízí přímo záběry ze seriálu a zatím to vypadá, že se máme na co těšit.

Seriálu nechybí varovný zdvižený prst, jak se u dobrých sci-fi sluší a patří. Když svět uctívá umělou inteligenci a většina lidí dělá, co jí na „očích“ vidí, nevěstí to nic dobrého. K tomu si můžeme připočíst řadu bizarních situací, stylový vizuál, jemný humor a nadsázku a především sympatickou ústřední dvojku v podání Betty Gilpin a Jakea McDormana. Jestli bude Mrs. Davis tak dobrá, jak ukázka naznačuje, blíží se jeden z nejvýraznějších seriálových zážitků letošního jara.

Seriál Mrs. Davis tematizuje souboj víry s technologií a přinese „epickou bitvu biblických a binárních rozměrů“. Hlavní postavou je jeptiška Simone (Betty Gilpin), která se postaví všemocné a zlé umělé inteligenci pojmenované Mrs. Davis („Paní Davisová“) jež si pomaličku zotročuje celé lidstvo. Neochotně se vedle hlavní hrdinky Simone pustí do boje také její bývalý přítel, jezdec rodea Wiley (Jake McDorman), který má s mocným algoritmem vlastní nevyřízené účty. Dávná láska neskončila dobře, ale žár bitvy by mohl svést sestru k hříchu… Absurdní komedie si dává za cíl přimět diváky k zamyšlení nad věroukami, které se rozhodneme přijmout za své.

V dalších rolích vystupují Andy McQueen, Ben Chaplin, Margo Martindale, David Arquette, Elizabeth Marvel, Katja Herbers, Chris Diamantopoulos, Ashley Romans, Tom Wlashiha a Mathilde Ollivier. Autory seriálu jsou Damon Lindelof a Tara Hernandez. Hlavním režisérem je Owen Harris. První řada bude mít 8 epizod, přičemž první čtyři budou zveřejněny 20. dubna a ty následující s týdenními odstupy.

Podklady a foto: Peacock

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu