30 stříbrných: Hororový hit je zpátky s druhou řadou

30 stříbrných: Hororový hit je zpátky s druhou řadou | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jidášovy prokleté mince jsou zpátky a páchají na HBO už zase zábavnou neplechu.

Před třemi lety evropská odnož HBO uvedla do světa seriál 30 stříbrných (30 monedas). Španělský horor pojednával o otci Vergarovi, který se před svou pohnutou minulostí ukrýval v jedné španělské vesničce. V té se však začaly dít nadpřirozené věci, zdánlivě spojené s mincí, která knězi patří. Mince je jedním ze třiceti stříbrnňáků, které vyplatili Jidášovi za zradu Ježíše. Záhy se ukázalo, že je s mincemi spojeno spiknutí, které může ohrozit celý svět.

První řada byla velice dobře přijata, kdy se chvála snášela na zdařilé audiovizuální zpracování a hromadu ujetých nápadů a umně smíchaných inspirací, které se slévaly do hodně pestré mozaiky. Teď konečně přichází druhá řada, kterou opět uvádí HBO a odstartovala už 23. října. Platforma nabízí nové epizody s týdenními odstupy.

Ve druhé řadě vystupuje nový záporák, jehož představuje Paul Giamatti. Ten je odhodlaný využít třicet stříbrných ke zničení světa, aby na jeho troskách mohl vystavět nový. Otec Vergara se musí protloukat samotným peklem, Elena je v kómatu, Paco se o ni stará a jeho manželka Merch má jednu z mincí a pěkně s ní řádí.

V hlavních rolích se vracejí Eduard Fernández, Megan Montaner, Miguel Ángel Silvestre a Macarena Gómez. Showrunnerem i nadále zůstává Álex de la Iglesia. Recenze i druhou řadu chválí, takže si neváhejte pokračování naladit.

Podklady a foto: HBO

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu