V první části druhé série Wednesday se hlavní hrdinka vrátila na Akademii Nevermore, kde se opět setkala s přáteli i nepřáteli. V průběhu epizod se dostala do střetu s novými nadpřirozenými hrozbami a postupně odhaluje temná tajemství spojená s minulostí školy.
Dobrodružství Wednesday pokračuje už ve středu, kdy na Netflixu vyjdou poslední čtyři epizody druhé řady. Níže na vás čeká trailer, jenž na druhou polovinu láká.
Ve 2. sezóně, v níž nás čeká více temnoty, záhad a nadpřirozena, se Wednesday (Jenna Ortega) vrací z vlastní vůle na akademii Nevermore. Myslí si, že školu zná a že má všechno pod kontrolou, ale všechno se začne hroutit. Ukáže se, že nic není tak, jak čekala, a minulost jí začne házet klacky pod nohy. Potkáme nové nepřátele i spojence. Většího prostoru se dočkají rodiče Wednesday Morticia (Catherine Zeta-Jones) a Gomez (Luis Guzmán), strýček Fester (Fred Armisen), ale i její bratr Pugsley (Isaac Ordonez), jenž začíná školu. V příběhu se nově objeví také babička Hester (Joanna Lumley), která má s Wednesday neobvyklé pouto, nebo nový ředitel školy Barry Dort (Steve Buscemi). Dále hrají Thandiwe Newton, Billie Piper, Christopher Lloyd, Haley Joel Osment, Lady Gaga a Joonas Suotamo. Z první řady se vracejí také Hunter Doohan, Emma Myers, Joy Sunday a Georgie Farmer. Hlavními autory jsou nadále Alfred Gough, Miles Millar a Tim Burton. Druhá řada bude rozdělena na dvě části, uvedené 6. srpna a 3. září.
Podklady a foto: Netflix