Komentáře 3

.Karel | 09.11.2018 22:57
Eeee protože jde o formu jakou se taková brutalita podá obzvlášť potom o psychologickém dopadu samotné té scény, která by v realitě vypadala doprdele úplně jinak? :D
Spike/ | 09.11.2018 03:05
To Karel - Zvrácenost, sadismus a brutalita k postapokalyptickému světu Walking Dead neodmyslitelně patří, a naturalismus zobrazování je jeden z důvodů proč diváci mají seriál rádi - jelikož si nebere servítky a mnohdy ukazuje jak by to teoreticky mohlo v reálu vypadat - a právě v tom tkví jeho přitažlivost. Jelikož už máme za sebou mnoho a mnoho desítek komiksových sešitů (a zrovna scéna s vraždou Glenna je natočena věrně podle předlohy) které si pořád i po tolika letech drží skvělou úroveň a vypovídají tak o výtečných schopnostech scénáristy který příběh táhne už od začátku v podstatě sám, řekl bych že Robert Kirkman nebude 'nemocný člověk' ;) Komu vysoká míra brutality nevyhovuje - no, asi by neměl sledovat seriál s tématikou ohnilých zombies co instinktivně žerou lidi, kteří se mnohdy snaží mezi sebou sami povraždit. To je stejné jako vyčítat mimořádnou porci romantického kýče venezuelské telenovele - může se mi to hnusit, ale k tématu a žánru to prostě patří, takže pokud tohle nemám rád, seriály s touto tematikou nevyhledávám. Pokud ti vadí brutalita, seriál o zombies sleduješ proč že...?
.Karel | 08.11.2018 21:54
:) nevim jak si nekdo dokaze zvracenost, sadismus a takovouhle brutalitu obhajovat. Tohle dokaze vymyslet a natocit jen nemocny clovek.

Přidat nový komentář

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest