Resident: Emily VanCamp má rezervovanou roli v nemocnici

Resident: Emily VanCamp má rezervovanou roli v nemocnici | Fandíme seriálům
Marvel
Zobrazit další 3 obrázky
Od marvelovské agentky Sharon Carter zpět k televizi, kde se původně proslavila.

Emily VanCamp (Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: Občanská válka) potvrdila svoji účast v pilotu chystaného dramatického seriálu The Resident od Foxu. Seriál bude pojednávat o mladém začínajícím lékaři, který započne svůj první den pod dohledem staršího, nekompromisního, avšak brilantního doktora Solomana Bella.

Zmíněného lékaře, mladého a naivního Conrada Hawkinse, bude hrát Matt Czuchry, známý pro role v Gilmorových děvčatech či Dobré manželce. Emily VanCamp si zahraje hlavní ženskou roli, atraktivní zdravotní sestru Nicolette, se kterou Conrad střídavě randí. I když si herečku nejvíce spojujeme s rolí neteře Peggy Carter, zahrála si i v seriálu Revenge či Brothers and Sisters. A v neposlední řadě se objeví Bruce Greenwood jako Dr. Soloman Bell (kapitán Christopher Pike ze Star Treku, Já robot), který je z celého obsazení nejznámějším filmovým hercem a tak pravděpodobně pro řadu diváků největší lákadlo. Celkově seriál slibuje poodhalit oponu a ukázat vše dobré i zlé moderní medicíny.

Pilotní epizodu bude režírovat Philip Noyce (režisér filmů Patriot Games nebo The Giver, ale i seriálu Revenge). Scénář píší Amy Holden Jones (Beethoven), Hayley Schore a Roshan Sethi (Code Black).

V současnosti je seriál v preprodukci a premiéra se plánuje ještě na tento rok. Tak uvidíme, zda si tvůrci dají záležet a jestli Emily VanCamp dostane dost výraznou roli, aby se mohla předvést.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 2

Lukys | 01.04.2017 12:24
To také, ale ve světě seriálů je známá nejvíce ze seriálu Pomsta (Revenge), který byl jak kritiky tak diváky lépe přijat a má vyšší kvality :)
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu