Nightflyers: Nová sci-fi série na motivy G.R.R. Martina

Nightflyers: Nová sci-fi série na motivy G.R.R. Martina | Fandíme seriálům
Zobrazit další 3 obrázky
Nový seriál z dalekého vesmíru našel svého scenáristu.

Pokud jste klikli zrovna na tento článek, tak asi pravděpodobně víte, kdo George Raymond Richard Martin je. Správně: to ten velkej vousatej spisovatel fantasy série Píseň ledu a ohně nebo-li seriálové Hry o trůny. K dalším jeho počinům patří například kurátorství povídkové série Divoké karty nebo autorství dětské knížky Ledový drak. A také Nightflyers. Že to poslední neznáte? Nevadí. Jde o sci-fi povídku o cestovatelích na vesmírné lodi napříč galaxií, kteří po zničení planety Země hledají naději na přežití. Bohužel zjistí, že umělá inteligence řídící jejich loď může představovat mnohem větší problém.

Povídka už byla zfilmovaná roku 1987, ale to nebyl bůh ví jak dobrý biják. A tak si někdo řekl, že to napodruhé třeba vyjde. Stanice Syfy vydala příkaz k natáčení pilotního dilů a scénář k němu napíše scénárista Jeff Buhler (Půlnoční vlak, Jacobův žebřík). Kdo by se měl ujmout režie pilotu se zatím neví, ale jistě se to brzy dozvíme. Dále bylo potvrzeno, že samotný George R. R. Martin do spolupráce zapojen nebude.

Vzhledem k tomu, že vybraný scenárista se vždy zaměřoval spíše na hororovou tvorbu, můžeme doufat, že Nightflyers budou atmosférou připomínat třeba klasického Vetřelce. Nový Star Trek bych tady asi nehledal...

Obrázky jsou ilustrační.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu