Daredevil: 3. série odhalí staronovou postavu

Zobrazit další 3 obrázky
Na svět prosákla novinka ze světa Marvelu. Fanoušci znovu spatří známou tvář. 

Všechny marvelovské seriály na Netflixu patří do MCU (Marvel Cinematic Universe). Do vypuštění The Defenders byla pouze jedna postava, která je všechny spojovala, a to Claire Temple.

Tu jsme v podání Rosario Dawson poprvé potkali v první sérii Daredevila. Postupně se pak ukázala ve všech zbývajících seriálech kromě nejnovějšího Punishera.

Twitterový účet DiscussingFilm nyní přišel se zprávou, podle které by se postava měla vrátit ve 3. sérii Daredevila, a kromě toho také ve 2. sérii Iron Fista.

Claire Temple jsme naposledy mohli vidět ve zmíněných Defenders. Vzhledem k tomu, že je momentálně tato postava v milostném vztahu s Lukem Cagem, uvidíme ji i v jeho 2. sérii.

Disney sice v roce 2019 spouští vlastní streamovací platformu, seriály z Netflixu by se však podle dosavadních informací přesouvat neměly. Je tak logické, že po událostech v Defenders se budou jednotlivé seriály více a více propojovat.

Jako dobrý příklad slouží to, že ve 2. sérii Iron Fista uvidíme jak Lukea Cage, tak i postavu Misty Knight. 3. sérii Daredevila budeme moci zhlédnout v průběhu roku 2018, 2. sérii Iron Fista pravděpodobně na začátku příštího roku.

Zdroj: DiscussingFilm

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest