Zajímavost dne: Tvůrce Simpsonů zabil v utajení Barta i Jacksona

Zobrazit dalších 8 obrázků
Jaké tajemství se skrývá v archivu tvůrce Simpsonů Matta Groeninga? Dodnes nikdo neví, kde je pravda.

Již několik let koluje mezi fanoušky Simpsonových legenda o ztracené epizodě z 1. série, která spatřila světlo světa koncem 80. let. 

Matt Groening, samotný tvůrce Simpsonů, měl tou dobou prožívat tiché a depresivní období. Měl morbidní myšlenky, byl nervózní a choval se podivně. Napsal údajně epizodu Mrtvý Bart. Televize ji však nikdy neodvysílala. Zůstala navždy přísně utajena. 

Všichni lidé, co se na projektu tehdy podíleli, nikdy nepromluvili.

Když se při jedné z prezentací kdosi zeptal na ztracený díl hlavního animátora Davida Silvermana, beze slova upustil mikrofon, odešel z pódia a ukončil akci o hodinu dříve.

Epizoda měla výrobní číslo 7G06. Původně se jmenovala Mrtvý Bart, později získala její číslo v zájmu utajení epizoda Smutná Líza

Virtuálním světem se dodnes šíří konspirační teorie, které příznivce seriálu nepřestávají vábit a fascinovat. Vzniklo mnoho falešných "ztracených" epizod, které jsou ovšem pouze sestříhané a upravené záběry odvysílaných dílů.

Děj ztracené epizody se údajně odvíjí od Bartovy tragické smrti způsobené pádem z letadla. Ten si zaviní sám, když rozbije za letu okénko. Zarážející má být velmi brutální záběr na jeho zohavené mrtvé tělo. Zbytek dílu se nese ve znamení rodinného truchlení, pohřbu a deprese. I charaktery postav vykazují jiné znaky. Homer je agresivní, Marge v depresi a Líza trpí úzkostí. O rok později míří rodina ponurým vylidněným Springfieldem k hrobu. Bartovo tělo leží před náhrobkem. 

Na ostatních náhrobcích údajně mají být jména hvězd jako Michael Jackson spolu s daty jejich úmrtí. 

Zdroje: Syfy.com

Galerie

Komentáře 1

CanyoneroCZ | 24.03.2018 21:08
myslíte tu creepypastu ? -_-

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest