Přátelé: Jak to bylo s Joeym a jeho touze po slávě?

Zobrazit dalších 7 obrázků
Představitel Joeyho ze sitcomu Přátelé promluvil o životě předtím, než natočil Přátele. 

Držitel Zlatého glóbu za seriál Epizody Matt LeBlanc se proslavil v 90. letech díky seriálu Přátelé, kde ztvárnil milovníka žen Joeyho. Jak však přiznal v rozhovoru pro The Times, nešlo mu o slávu ani kariéru. Pouze o peníze. Než se stal hercem, vydělával si jako tesař.

"V kapse jsem měl 11 dolarů. Nájem jsem měl sice zaplacený, ale co další měsíc? Nevěděl jsem, jak to zvládnu, ale vždy jsem doufal, že nějak přežiju. Nikdy jsem netoužil stát se největším hercem na světě. Pouze jsem chtěl mít z čeho platit účty. A pak přišli Přátelé," nechal se slyšet herec. 

Přátelé: Matt LeBlanc brání sitcom před útoky hejtrů
 

Matt vnímá herectví dodnes pouze jako živobytí: „Je to prostě jen práce. Přijdu, pracuji a jdu domů. A výplatnice je pro mě zřejmě to nejdůležitější na celém procesu.“ Jak poetické pro všechny Mattovy fanoušky!

LeBlanc se objevoval coby Joey v Přátelích dlouhých 10 let. Po jejich skončení v roce 2004 natočil dvě řady seriálu Joey a pak se na šest let vytratil. Nikdo mu údajně nenabízel žádnou roli. Všichni v něm viděli jen Joyeho Tribbianiho. Nepřidalo mu ani to, že zrovna procházel těžkým obobím.

 

Are you Chandler or Joey? #FRIENDS #ChandlerBing #JoeyTribbiani

Příspěvek sdílený FRIENDS (@friendsbestscenes),

„Rozváděl jsem se, měl jsem nové miminko, dceři diagnostikovali nějaké zdravotní problémy, bylo to drsné období. Práce nebyla prioritou. Uvědomil jsem si, že nejdůležitější věcí v životě je rodina. Takže jsem stiskl reset tlačítko a zaměřil se na věci, které byly opravdu důležité. Problémy jsme ale překonali,“ vysvětlil.

Aktuálně je Matt LeBlanc moderátorem motoristického pořadu Top Gear.

Zdroj: The Times

 

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu