Zajímavost dne: Miranda ze Sexu ve městě vypustila kachnu

Zobrazit dalších 8 obrázků
Přinášíme vám další, tentokráte skutečně bizarní zajímavost ze světa seriálů.

Představitelka právničky Mirandy Hobbesové ze Sexu ve městě Cynthia Nixon vypustila v roce 2008 před premiérou stejnojmenného celovečerního filmu kachnu. V dubnu, necelé dva měsíce před premiérou, v jedné televizní show prohlásila, že někdo ve filmu zemře. Více však prozradit odmítla, ani nic nenaznačila.

Zahraniční média začala okamžitě masově spekulovat, o jakou postavu se jedná. Až hystericky reagovali také fanoušci. Často se mluvilo o Charlotte, které byla předpovězena smrt v důsledku bizarní nehody při tenise. Měl ji trefit tenisový míček do hlavy. Další sázeli na pana Božského, kterého by zprovodil ze světa infarkt. V úvahu připadla i smrt Samanthy. Ta měla nastat v důsledku rakoviny prsu, kterou prodělala již v rámci seriálu.

Režisér samotného snímku nakonec její tvrzení dementoval: "Chtěl jsem sice emocionální horskou dráhu, mým primárním cílem ale bylo, aby naše čtyři přítelkyně, tudíž i diváci, byli šťastní. A kdybych zabil pana Božského, byl bych po celé planetě pronásledován ženami s pochodněmi. Je to letní film. Proč bych někoho zabíjel?"  řekl tehdy Michael Patrick King.

Herečka své tvrzení zpětně již nevysvětlila. 

Zdroje: Aceshowbiz.com

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu