Minirecenze: 2. epizoda Westworldu odhaluje směr nové série

Zobrazit dalších 13 obrázků
Upozorňujeme, že v tomto článku se nachází mnoho SPOILERŮ! Minirecenze na 2. díl druhé řady Westworldu je tady!

Takže, co jsme to vlastně viděli? Viděli jsme Dolores (Evan Rachel Wood), jak nemilosrdně popravuje každého, kdo ji zkříží cestu. Dále jsme viděli Bernarda (Jeffrey Wright), který se nějak nemůže vyrovnat s tím, co se děje, a na čí straně by měl vlastně stát. No a William (Ed Harris)? Inu, zdá se být ve svém živlu a myslím, že teprve teď se začíná naplňovat pravý potenciál jeho postavy.
Na rozdíl od prvního dílu druhé řady zde děj neskáče v čase jen o pár dní, ale dokonce o celé roky. Opět tedy můžeme spatřit mladého Roberta Forda (Anthony Hopkins) nebo mladého Williama (Jimmi Simpson).

2. díl jako takový byl velice zajímavý. Měli jsme možnost znovu potkat známé tváře a také jsme se dozvěděli něco nového. Třeba že někde uprostřed Westworldu je zbraň, která může ovlivnit výsledek začínající války. Rozdíl mezi prvním a tímto dílem je v tom, že v prvním díle jsme neměli páru, o čem celá řada bude. Teď však víme, že bude válka, a to naprosto brutální.

Zatímco v první řadě jsme si říkali, co že se to vlastně děje, celou druhou řadu budeme jenom čekat, jak tohle všechno dopadne a kdo to přežije.

V galerii si prohlédněte sérii fotek z natáčení.

Naše hodnocení
8/10
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest