Přátelé: TOP 7 nejbizarnějších za vlasy přitažených teorií

Zobrazit dalších 6 obrázků
Pojďte společně s námi upustit uzdu své představivosti, a podívat se na ty nejzvláštnější teorie ze slavného sitcomu Přátelé.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7

Televizní opona se za partou newyorských přátel uzavřela už před více než 14 lety. Přesto zůstává seriál Přátelé jedním z nejpopulárnějších sitcomů všech dob. Pojďme se nyní s odstupem času podívat na ty nejdivočejší teorie, které fanoušky při sledování napadly. Ztotožníte se s některou z nich?

Nejšílenější teorie o Avengers: Jsou Přátelé ve stejném vesmíru?
 

Phoebe je génius!

Říká se, že mezi šílenstvím a genialitou je tenká dělicí čára. Tato definice bez nejmenších pochyb sedí na nejtajemnější členku party ze seriálu Přátelé Phoebe. Ta po sebevraždě matky vyrůstala od svých 14 let na ulici, kde dokonce v jednu chvíli okradla i Rosse. Navzdory absenci jakéhokoliv formálního vzdělání se domluví italsky a francouzsky.

Podle jedné teorie lze milovnici bohémského způsoba života popsat jako génia s nulovými ambicemi, jehož největší vášní je mimo hraní na kytaru manipulace a ovládání lidí ve svém okolí. Kdo by například zapomněl, jak po několika dnech verbální války na téma evoluční teorie položila Rosse "na lopatky" a doprovodila to lapidárním: „That was fun... who´s hungry?"

Pozorní fanoušci si jistě všimli, že je rovněž velmi schopná manipulátorka, lhářka i zlodějka. Navíc si všichni jistě pamatujeme, jak vynalézavá je při vymýšlení propracovaných a komplexních plánů. Jako když jednou zinscenovala šílené rande naslepo pro Rosse a Rachel, jenom aby si oba uvědomili, že jsou pro sebe stvořeni.

„I may play a fool at times, but I´m more than just a pretty blonde girl with an ass that won´t quit.“

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 3

Luks | 17.05.2018 09:21
Tak Phoebe je geniální, to není teorie :)

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

© 2016 – 2018 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest