Titans: První pohled na Robina na oficiálním plakátě

Titans: První pohled na Robina na oficiálním plakátě | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 11 obrázků
Rozpačité reakce na vzhled postav se začínají lepšit s oficiálními materiály. Zhlédněte v galerii první oficiální snímek Robina.

Seriálová adaptace Teen Titans, která se jmenuje jednoduše Titans, patří mezi největší esa nové streamovací služby od DC. Seriál je již dotočený a víme, že se v něm objeví spousta postav z komiksů. Bude se jednat o uvedení pro tým Doom Patrol, jenž jsme vám představili v samostatném článku a který dostane vlastní seriál. Kromě toho se objeví také postavy jako Wonder Girl, Jason Todd, démon Trigon, Ra’s al Ghul či Superboy. Co však stále představuje záhadu, je to, jak budou vlastně jednotlivé postavy v seriálu vypadat.

Titans: Celý tým na prvních fotkách z natáčení
 

Jediné fotky z natáčení, které pronikly na světlo, vyvolaly po celém internetu velmi rozpačité reakce. Vzhled postav vypadal zdánlivě hodně levně, především pak představitelka Starfire Anna Diop byla hojně kritizována, což následně označila za rasově motivované. Tak jako tak, všechny negativní názory zřejmě tvůrci chtějí nyní změnit, protože byl zveřejněný první oficiální pohled na postavu Robina, kterou hraje Brenton Thwaites.

A právě první oficiální fotka vypadá dost dobře. Tmavý zelenočervený kostým je věrný komiksům, a nemusela by se za něj stydět žádná filmová produkce. Obrázek je navíc symbolicky vytvořený v noci, což reflektuje Robinovu spojitost s Batmanem, o kterém se také spekuluje, že by se mohl objevit. Tak jako tak je vzhled Robina první pozitivní vlaštovkou vzhledem k vzhledu postav, a snad i další členové týmu budou vypadat podobně dobře.

Zdroj: DC

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu